Druk solwentowy

Druk solwentowy jest techniką pozwalającą na przenoszenie zapisanych cyfrowo grafik na media, pokryte polichlorkiem winylu jak: folie samoprzylepne, tkaniny banerowe, lub w inny sposób spreparowane materiały np. papier, lub folie poliestrowe za pomocą atramentów rozpuszczonych w roztworach organicznych wysychających pod wpływem powietrza.

 

Ploter ECO solwentowy, którym dysponujemy oferuje najbardziej przyjazną dla środowiska metodę druku opartą na atramentach zawierających między innymi kwas mlekowy.
Cechuje go wyższa rozdzielczość w porównaniu do twardego solwentu oraz możliwość zadruku mediów do 160cm szerokości.

 

Druk solwentowy to najlepsze rozwiązanie przy wykonywaniu reklam zewnętrznych takich jak tablice, szyldy, bilboardy, kasetony podświetlane czy elementy wystroju wnętrz.

Rollupy

Rollup'y stanowią elegancki i oparty na nowoczesnym designie system wystawienniczy.
Są one niezwykle szybkie i łatwe w montażu.
Zapewniają doskonałą reklamę marki lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję.
Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb.
Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania.

 

Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.

Banery reklamowe

Banery reklamowe to idealne rozwiązanie w przeprowadzaniu różnorodnych form promocji i reklamy.
Bezproblemowy transport, prosty sposób montażu, nieograniczona wielkość ekspozycji, różnorodne możliwości zastosowań - to niektóre z zalet banerów.
Standardową technologią wykonywania banerów jest wielkoformatowy wydruk solwentowy.
Produkujemy wszelkiego rodzaju banery, pełnokolorowe i wektorowe, banery siatkowe MESH, jak i banery pełne.

 

Nasze banery są standardowo wzmacniane na krawędziach oraz oczkowane co 50cm. Na życzenie możemy dowolnie modyfikować sposób wykończenia pracy.

One way vision

One Way Vision jest to rodzaj perforowanej samoprzylepnej foli do naklejania na szyby lub inne powierzchnie przezroczyste.
Najczęściej wykorzystywana jest do klejenia: witryn sklepowych, szyb samochodowych, elementów dekoracji wnętrz itp.

 

Dzięki specjalnej konstrukcji OWV możliwe jest uzyskanie efektu lustra weneckiego.
Od strony pomieszczenia folia One Way Vision przyciemnia szybę zapewniając jednocześnie jej przejrzystość a od strony zewnętrznej widać jedynie zadrukowaną powierzchnię folii.

Druk

Dzięki ploterowi do druku solwentowego mamy możliwość przedruku praktycznie każdego typu mediów. Nasze prace wykonujemy na wysokiej jakości podłożach, od papieru po pokryte polichlorkiem winylu folie zwykłe, folie do podświetleń, folie wylewane, czy perforowane oraz folie typu flex.

 

Dzięki technice ECO solwentowej nasze wydruki są odporne na warunki atmosferyczne, zachowują żywe kolory oraz pozwalają na odwzorowanie grafik w fotograficznej jakości, w rozdzielczości nawet do 1440 dpi. i szerokości do 160cm.

Cięcie

Dzięki cutterowi wyposażonemu w nóż wleczony oraz optyczny system wykrywania znaczników jesteśmy w stanie wyciąć z folii samoprzylepnych praktycznie wszystko, od zwykłych folii ploterowych przez folie do piaskowania aż po folie typu flex, przeznaczone do aplikacji na odzieży.

 

Nasz ploter tnący zapewnia dużą dokładność gotowych wyplotów oraz daje możliwość cięcia mediów do 120cm szerokości. Wbudowany w urządzenie optyczny system wykrywania znaczników pozwala dodatkowo na cięcie wydruków solwentowych po obrysie.

Canvas

Canvas to nowoczesna forma druku i prezentacji zdjęć, reprodukcji lub grafik na materiale o strukturze płótna.
Każdy wydruk na płótnie możemy usztywnić poprzez naciągnięcie na blejtram (listwy usztywniające) w dowolnych rozmiarach od 30 x 30 cm do 120 x 120 cm.

 

Oferowane przez nas płutna charakteryzują się różną gramaturą (od 285g do 430g) oraz fakturą, dzięki czemu sprawdzają się zarówno przy druku bogatych w kontrast grafik jak i reprodukcjach obrazów czy starych fotorafii.

Dekoracje

Dzięki naszym urządzeniom jesteśmy w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Aplikacje z folii czy szablony malarskie pozwalają na zerwanie ze standardem gładkich ścian. Sprawdzają się zarówno jako dekoracje do domu jak i do biura gdzie stanowić mogą element identyfikacji wizualnej firmy.

 

W przypadku szablonów malarskich możliwe jest także stosowanie ich na zewnątrz dzięki czemu każda elewacja nabierze charakteru.

Zapraszamy do współpracy

Pobierz w PDF